7 переваг вікон з фурнітурою Winkhaus

1. Winkhaus робить світ сучасним!

Winkhaus. Для успішної роботи та хороших результатів необхідна справжня любов до справи. Якщо на підприємстві працюють цілими династіями і ця любов, досвід передаються з поколіннв покоління, від батька до сина, тоді створюється продукт, здатний зробити переворот у цій галузі. Таким підприємством є Winkhaus.

Європейська якість з фурнітурою Winkhaus

Ексклюзивні системи activPilot Select WinkhausБільщість з нас дізнається про існування фурнітури у вікні, від менеджера з продужу вікон припокупці. Проте виявляється, що саме від фурнітури залежить реалізація наших побажань щодо вікна (довговічність, зручність, безпечність). Новаторські рішення Winkhaus крок за кроком змінюють життя людей, наповнюючи вікна більшою функціональністю.

Отже, при виборі вікна саме з фурнітурою Winkhaus ви отримаєте такі переваги:
– 160-річний досвід, якому довірюють не один мільйон клієнтів з різних країн.
– Інноваційні рішення, які наповнюють вікна новою функціональністю.
– Німецьку якість, випробувану часом.
– Високий рівень безпеки та захисту.
– Унікальні елементи, які гарантують комфорт та зручність.
– Вишуканий дизайн для вираження вашої індивілуальності.

2. Безпека у стандарті

Для людини яка купує вікона питання безпеки та захисту майна є важливим аспектом, оскільки несанкціоноване проникнення до будівлі найчастіше відбувається через вікна. Безпеку вікна можна розділити на такий ряд компонентів: віконного механізму, армування, склопакету, ручки та протизламної фурнітури, яка виграє ключову роль.

Розгланемо елементи фурнітури Winkhaus, які роблять вікно безпечнішим:

Безпека у стандарті proPilot.

До стандартної комплектації системи з фурнітури proPilot входить 1 протизламний зачеп, кутник з протизламною цапфою. При закриванні вікна, завдяки грибовидній конструкції, цапфа зчіплюється із зачепом та утворює точку безпеки.

Безпека у стандарті activPilot.

Водначас фурнітурні системи activPilot мають свою відмітну систему відмикання, яка базується не на запірних цапфах, а на протизлпмних грибках унікальної 8-гранної форми. Такі грибки можуть закріплюватись як із стандартними, так із посиленими протизламними зачепами. У стандартній комплектації система activPilot вдк містить 1 протизламний зачеп

Підвищенна безпека

Безпеку вікна із системою proPilot або системами сімейства activPilot можливо підвищити, встановивши ручку із унікальним механізмом блокування Secustik або сертифіковану ручку із ключем. При спробі злому такої ручки, замикаючі валики притискаються у заглиблення корпусу, перешкожаючи провертанню ззовні.

3. Європейський рівень безпеки RC1N-RC3

Підвище безпеку, у разі необхідності, можна підняти до класу протизламності RC1N-RC3 згідно європейських норм ENV 1627-1630:2011. Для цього необхідно замінити стандартні зачепи на відповідну вимогам класу кількість протизламних зачепів, а також додати додаткові елементи.

4. Безпека для найдорожчих

В літку у звязку зі спекою ми частіше відкриваємо навстіж вікна, що деколи призводить до небажаних наслідків. Статистика інцидентів, коли диттина випадає з вікно, вражає. Завджи ліпше завчасно попередити лихо, особливо якщо мова йде про безпеку дитини.

Замок дитячої безпеки блокує лише віднкривання вікна та дозволяє еористуватися у режимі провітрювання через нахил чи мікровентиляцію. Цей замок можна встановити навіть після декількох років його експлуатації.

5. Комфортне провітрювання

Ексклюзивні системи activPilot Select

З появою у наших оселях пластикових вікон, ми відчули, що обмін повітря у кімнатах змінився. З одного боку ми позбавилися клопоту із заклеюванням нешільних шпарин, з іншого – отриали низку проблем, повязаних із геметичністю та нерівномірним провітрюванням. Спробуємо розібратися, що таке “комфортне провітрювання”, які його різновиди та чим корисні додаткові елементи фурнітури Winkhaus.

Відчинене або прочинене вікно

Звичайний та швидкий спосіб провітрювання для нас – це відчинити вікно навстіж або прочинити на невелику відстань. З цим одазу повязано декілька моментів. Якщо в кімнаті виникає портяг, стулка мимоволі захлопується або відеривається. Можуть постраждати штори, які потрапляють у простір між рамкою і стулкою, а також відкоси та квіти на підвіконні. Щоб запобігти цим неприємностям, ми створили спеціальні елементи фурнітури – “фіксатор повороту”, який, при повороті ручки вниз, фіксує стулку на будь якому обраному (до 90 градусів) та “обмежувач повороту”, який обмежує максимальний кут відкривання вікна. Закріплення позиції стулки за допомогою фіксатору значно спрощує процес миття вікон.

Нахил та ступеневе провітрювання

Класичним способом провітрювання є нахил стулки (або “відкид”). Він зрозумілий та знайомий усім. ЩОб змінити величину нахилу та кількість повітря, що надходять, ми створили елемент “ступінчастого провітрювання MSL-OS”. Він забезпечує на вибір 4 положення нахилу. При цьому стулка фіксується у кожному з цих положень. Це перешкоджає її захлопуванню під час сильних поривів вітру.

Мікровентиляція

Природна циркуляція повітря – запорука здоров’я. Як забезпечити м’яке надходження свіжого повітря, подібне тому, яке було зі “шпарин старих вікон” і водночас мати змогу контролювати такий “пасивний обдув”, коли потрібно?
Для вирішення цього завдання ми створили елемент “мікровентиляція”, завдяки якому відбувається постійний приплив свіжого повітря через невелику щілину (3мм) між рамою та стулкою. Це найкраще рішення для людей, які люблять спати з прочиненою кватиркою.Також це важливо для тих приміщень ванної кімнати або кухні, де накопичується волога, яку треба час від часу видаляти.

Провітрювання в ухильно-розсувній системі duoPort PAS

Панорамні вікна з ухильно-розсувними системами Winkhaus duoPort дозволяють здійснити як повне зсування та зачинення стулки (duoPort S/SK/PAS), так і провітрювання за допомогою одночасне зміщення стулки по всьому периметру на 6мм (duoPort PAS).

6. Комфортне користування

Користуватися вікном стане набагато зручніше, якщо оснастити його спеціальними додатковими елементами фурнітури. Невеликі затрати на ці деталі під час замовлення вікон зекономлять вам чималі кошти на ймовірний ремонт вікон через їх відсутність. Ці елементи можна встановити навіть після його експлуатації.

Блокада повороту ручки

Цей елемент блокує повертання ручки, коли вікно відчинен. Без нього вікно може відкриватися відразу в обох положеннях (відчинене та нахилене), що призведе до так званого “випадання” стулки на верхній завісі. Як правило, у таких випадках, люди думають, що зламали вікно.

Трамплін та мікроліфт

Ці елементи перешкоджають провисанню стулки і забезпечують її плавне без затирань зачинення. Трамплін при цьому виконує ще дві важливі функції: він є додатковою точкою опори ждя стулки у положенні нахилу та балансувальною опорою під час транспотування вікон.

Балконна защіпка та ручка-мушля

На балконні двері можна встановити балконну защіпку, яка буде утримувати стулку закритою, коли ви виходите на балкон. Щоб причинити двері на таку защіпку зручно використовувати ручку-мушлю.

Подвійна зручність з DFE

Вигідний двохфункціональний елемент, який водночас виконує функції мікроліфта та блокади повороту ручки.

Потрійна зручність з TFE

Вигідний трьох функціональний елемент, який водночас виконує функції мікроліфта, блокування повороту ручки та балконної защіпки з можливістю регулювання зусилля притискання стулки.

7. Ексклюзивні системи

Системи activPilot мають невелику кількість віконних елементів, естетичний дизайн, та володіють іншими додатковими функціями

activPilot Ergo

Ця фурнітура підійде літнім людям та людям які мають обмежені фізичні можливості. Ці системи оснащені зручними ручками, яка розташована у нижній частині віконної стулки та оснащена механізмом, який закриває чи відкриває вікно без зусиль.

activPilot Tilt First

Ця фурнітура підійде навчальним закладам та дитячим садкам. Tilt First є надійним захисником, що допоможе захистити дітей від нещасних випадків, тому що порядок відкривання вікна змінено, спочатку нахил, а потім відкриття.

activPilot Control

Фурнітурна система actiPilot Control є сучасною системою, яка дозволяє контролювати вікна за допомогою електроніки: витяжки, клімат-контроль, охоронна сигналізація, та інше. Управляються спеціальними датчиками блокування які інтегруються у фурнітурні елементи вікна.

activPilot Giant

actiPilot Giant – це назва фурнітури для виключно ведиких та дуже важких стулок. Навіси можуть витримати навантаження до 200 кг та виглядають гармонійно, як для великих вікон.

activPilot Topcoast

Поверхня цієї фурнітури дуже стійка до вплику агресивних хімічних речовин та навколишеього середовища. Підходять для монутування на узбережях.

Ексклюзивні системи activPilot Select

Вікна з фурніткрою activPilot Select можна поектувати, за особистими смаками та побажаннями. Завіси в цих системах заховані в фурнітурному пазі. Це дозволяє використати безліч кольорів та фактур вікон. Це ідеальний із варіантів для архітектора. Має елегантний дизайн через відсутність зовнішніх завісів та стає вишуканою частиною інтерєру. Winkhaus.

No votes yet.
Зачекате...