Блоки стінові

Блоки стінові – це будівельні блоки, які отримують за допомогою методу вібропресування розчину бетону. Спочатку до складу блоків входили зола, шлак, відходи вугільного горіння і ін., Але в наш час, вугільний шлак став дефіцитом і виробники блоків чтінових почали використовувати в якості основної складової гранітний відсів.

Купити блоки в наш час не вважається проблемою, можна піти найкоротшим шляхом і звернутися в наш інтернет-магазин Дуброцентр.

При виготовленні стінових блоків використовується 3-и основних елементи: наповнювач, в’язка речовина, рідина. На щільність, теплопровідність, стійкість до впливу атмосферних явищ і вологи, вага, безумовно діє склад в’яжучого речовини і наповнювача.
Види добавок, що входять в блоки стінові. Призначення блоків
Важкий бетон, в складі якого є пісок, щебінь, галька. Ці складові забезпечують основу і довговічність матеріалу, стійкість до будь-яких опадів. При цьому блок своїх якостей при постійному реагуванні з водою не буде втрачати. Однак, теплопровідність при цьому буде великий. Мінусом також буде велика вага блоків і незручність укладання цього будівельного матеріалу.

Блоки для стін з важкого бетону краще використовувати для будівельних робіт цокольній частині споруди.

Блоки з легкого бетону складаються з суміші спученого керамзиту, перліту, вугільної піску, золи, шлаку, хвої або тирси. Всі ці компоненти надають блоку екологічну чистоту і легкість. Кладка блоку з легкого бетону набагато простіше, що дає можливість економити кошти і час.
Вплив різних добавок на бетонну суміш та якість блоку
Великий шлак допоможе зробити блок легким і подарує збереження внутрішньої температури при зниженні щільності та міцності. А відфільтрований і дрібний шлак блоку додасть міцність каменю, але при цьому збільшить його теплопровідність, що в житлових будинках не допускається. Додавання тирси, дарує шанс створити екологічно натуральний і огненепроніцаемий блок, ціна якого доступна багатьом, вважається найкращим для житлових будівель, але мають дуже слабку популярність на ринку кладок матеріалів. Схильність поганому впливу вологи є основним мінусом даного стінового блоку. Вихід з такої ситуації один: облицювання цеглою або нанесення додаткового шару штукатурки. Робить популярним блоки для стіе їх низька ціна. Ми готові запропонувати найоптимальнішу вартість на блоки стінові в інтернет-магазині Дуброцентр.
Блоки стінові: етапи виробництва

Готується бетонна суміш з цементу, води і шлаку (гранотсева). Даний розчин готують в бетономішалці, також можна це зробити в будь-якої ємності вручну за допомогою лопати. Для приготування жорсткої суміші даними способом будуть потрібні чимало фізичних зусиль.
Другий етап полягає в тому, що відбувається завантаження підготовленої суміші в матрицю, найпоширенішої форми 390х190х188мм з пустотоутворювачем або без нього. Після цього починає відбуватися ущільнення у формі за допомогою притиску і вібрації. Далі форма видаляється, а шлакоблок викладають на піддон або підлогу. Жорстка суміш після вібропресування дає можливість отриманому блоку самостійно тримати форму і не розсипатися в процесі підсихання. Тривалість вібропресування зазвичай становить 20-30 секунд. Період вібропресування розчину може скоротитися, якщо використовувати обладнання з зусиллям і притиском в кілька тонн.
Повне затвердіння шлакоблоку відбудеться через місяць при температурі не менше 20 градусів в умовах оптимальної вологості. Розмір шлакоблоку при цьому зміниться. Недотримання цієї вимоги може привести до пересихання матеріалу і до величезної втрати міцності.

Блоки стінові можна купити в інтернет-магазині Дуброцентр або замовити зателефонувавши нам в офіс і оформивши замовлення і доставку за необхідною для Вас адресою.

Показати більше
Блок будівельний

Блок будівельний 19*19*39

Показано єдиний результат