Цегла

В інтернет-магазині є цегла для будь-яких потреб, якісна та доступна по ціні. Будівельна цегла володіє такими корисними властивостями як стійкість до низьких температур, водостійкість і висока міцність.

Виріб може бути керамічним, силікатним, газосилікатним або декоративним.
Пічна цегла
Вогнетривкі цегляні вироби призначені для будівництва саун і лазень. Вони володіють стійкістю до негативного впливу хімічних сполук і лугів, їх виготовляють з вогнетривких глин.

У нас ви можете купити цеглу для печей. В каталозі є пічні, шамотні, вогнетривкі цеглини.

Шамотна цегла має більшу теплопровідність ніж класична червона цеглина, його використовують для печей і камінів. Вуглецеву застосовують для доменних печей.
Лицьова цегла
Ми здійснюється продаж лицьової цегли з чіткими гранями, однорідної забарвленням і правильної форми. Його використовують для оформлення інтер’єрів самих різних приміщень, для тротуарних покриттів, оздоблення фасадів особняків, котеджів і дачних будинків. Цеглини облицювальні підходять для стін в передпокої, для сходів, площадок навколо камінів.

У нас можна придбати фасадний, оздоблювальний і облицювальну цеглу за доступною ціною. Залежно від галузей будівництва ви зможете вибрати лицювальні цегли різних фактур, з ребристою, гладкою або шорсткою поверхнею, а також цокольний і фасадний елемент.
Клінкерна цегла
Клінкерна цеглина широко використовуються для мощення доріжок і облицювання фасадів, завдяки широкому вибору архітектурних елементів і колірних поєднань. Він елегантний і міцний. Ви можете вибрати білий, жовтий, червоний або коричневий обробна цеглина різної форми і розмірів. Фахівці допоможуть підібрати керамічну цеглу з необхідними вам характеристиками.
Будівельна або рядова цегла
Будівельна (рядова) цеглина надається в різних розмірах і варіантах: одинарна, полуторна, подвійна; пустотіла (дірчаста) і повнотіла. Купівля такого типу необхідна при кладці підвальних і цокольних приміщень, фундаментів, несучих стін будинків різної поверховості, колон, арок і інших типів споруд, для зведення міжкімнатних перегородок, стін котеджів і приватних будинків.

Показати більше
Вогнетривка цегла

Цегла вогнетривка ПБ-5

Показано єдиний результат