Труби азбестоцементні

Труби азбестоцементні – це справжня знахідка для будівельників, інженерів, конструкторів, адже вони мають масу переваг, які роблять придбання таких конструкцій економічно вигідним і практично обґрунтованим. Якщо ви купите азбестоцементні труби, то на особистому досвіді переконаєтеся в справедливості вищесказаного.


Труби азбестоцементні: конструкції для азбестоцементу
Азбестоцемент – це матеріал, що складається, як нескладно здогадатися з назви, з азбесту і цементу. Основою служить цемент, що володіє високою міцністю, а каркасом, армуючої сіткою, є азбест, що відрізняється неменшою стійкістю перед загрозою розривів і інших пошкоджень.

Конструкції можуть бути двох видів: азбестоцементні труби безнапірні і напірні. Труба азбестоцементна 200 використовується для створення безнапірної зливової каналізації, організації меліоративних систем, проведення телефонних кабелів. Також труби можуть служити підтримують опорами і стійками на ділянках будівництва і виробництва. Напорная труба азбестоцементна 200 придатна для створення систем опалення і водопостачання, організації меліоративних мереж.

Слід розвіяти міф про канцерогенність і шкоду азбесту для здоров’я людини і навколишнього середовища. Справа в тому, що цей матеріал може бути декількох видів. Хризотил безпечний для живих організмів, в той час, як амфібол і крокідаліт може викликати серйозні ускладнення самопочуття людей. У нашій країні азбестоцементні труби безнапірні і напірні відносяться до хрізотілцементу, а значить, є безпечними для людини і навколишнього середовища. Про це свідчить і висока популярність азбестоцементу в Україні.
Труби азбестоцементні – переваги асбестоцементу
Азбестоцемент має масу достоїнств. Ми вже переконалися в тому, що він безпечний, а значить, його можна сміливо використовувати в будівельних роботах. Крім цього, собівартість матеріалу досить низька, що робить азбестоцемент доступним. Ціна на труби азбестоцементні зовсім недорого, витрати на монтаж також досить невеликі. Не потрібно спеціального устаткування, і знає фахівець досить швидко впорається з роботою.

В цілому, хрізотілцемент має практично ті ж переваги, що і поліетилен, з якого також виготовляються труби, але на відміну від останнього, він має більшу стійкість перед механічними пошкодженями і більшу теплоізоляцію.
Які є види труби азбестоцементної?
Труби азбестоцементні можуть відрізнятися по діаметру і довжині, і в відповідність з цим діляться на класи і типи. Так, наприклад, напірна труба азбестоцементна 300 – це конструкція з хрізотілцемента довжиною в 5 метрів і умовним проходом 30 сантиметрів (300 міліметрів). Якщо розглядати аналогічний умовний прохід для безнапірних труб, то довжина може варіюватися від 3,95 до 5 метрів.

Труби азбестоцементні 300 це не єдині вироби в лінійці асортименту конструкцій з хрізотілцемента. Крім цього існують вироби з умовним проходом 100, 200, 250, 400 і 500 міліметрів завдовжки від 295 до 395 сантиметрів.
Де купити Труби азбестоцементні?
Інтерне-магазин «Дуброцентр» реалізує довговічні і надміцні конструкції з азбестоцементу, які стануть чудовим підмогою в вашому будівництві. Наш товар відповідає нормам ГОСТу і є безпечним для людини. Широкий вибір напірних і безнапірних труб дозволить придбати саме той виріб, який потрібно в кожному конкретному випадку, будь то труба азбестоцементна 400 або азбестоцементна труба 100, напірна або безнапорная.

Ми працюємо з фізичними та юридичними особами і консультуємо з усіх питань. Наші ціни на Труби азбестоцементні вас приємно здивують, а доброзичливість менеджерів залишить приємні спогади про співпрацю.

Показати більше
Труба азбестоцементна

Труба азбестоцементна 100 мм

Труба азбестоцементна

Труба азбестоцементна 150 мм

Труба азбестоцементна

Труба азбестоцементна 200 мм

Показано 3 результатів