Гіпс

Гіпс будівельний (алебастр) – найдавніший будівельні матеріали, сліпучо-білого кольору або світло-сірого у вигляді порошку. Будівельний гіпс – це тонкий порошок, що виготовляється з гіпсового каменю-шляхом випалу і помелу або помелу і випалення.

Перевагами будівельного гіпсу є швидке шеплення і затвердіння. Початок схоплювання гіпсу повинен наступати не раніше 4 хв, кінець – не раніше 6 хв, але не пізніше півгодини після приготування гіпсового тесту. Для того, щоб приготувати гіпсове тісто потрібно взяти на 2 частини (по масі) гіпсу, 1 частина холодної води, причому в першу чергу вливаючи воду, а в нього енергійно перемішуючи, всипають гіпс. Приготоване гіпсове тісто необхідно витратити відразу ж.
Як застосовувати гіпс
Основа повинна бути сухою, очищеною від пилу, бруду, масел, залишків фарби та відслонень. Сильно всмоктуючі вологу поверхні необхідно обробити ґрунтовкою.

Алебастр висипати в ємність з чистою водою в пропорції 1 кг сухої суміші на 0,5 л води і ретельно і швидко перемішати до отримання однорідної маси. Порцію замісу необхідно вибирати так, щоб встигнути її використовувати до моменту початку схоплювання.

Початок схоплювання маси не раніше 6 хвилин – закінчення не пізніше 20 хвилин. Сильно загусла масу можна знову розводити водою і застосовувати до роботи. Подовження термінів схоплювання розчину досягається добавкою незначної кількості столярного або шпалерного клею.
Рекомендації для роботи з гіпсом
Інструменти і ємності відразу після використання промивати водою.

Використовувати ємності з м’якими стінками і дном, що дозволяє повністю і швидко очистити їх від залишків схопився маси.
Призначення будівельного гіпсу
Будівельний гіпс, алебастр і похідні продукти застосовуються на етапах обробки та оформлення приміщень. Ці матеріали допомагають вирішити такі завдання:

Виготовлення будівельних матеріалів;
Формування декоративно-художніх деталей інтер’єру;
Оштукатурювання і маскування швів;
Кріплення напрямних маяків і профілів для штукатурних робіт.

Переваги покупки гіпсу у нас
Купівля будівельного гіпсу безпосередньо у інтернет-магазині Дуброцентр – правильний вибір. Співпрацюйте з нами, користуйтеся тими перевагами, які дає покупка будівельних матеріалів у надійного, перевіреного часом і тисячами вимогливих клієнтів виробника.

Купити будівельний гіпс у інтернет-магазині – означає вибрати якість. Вибирайте потрібний продукт і замовляйте якісні, але доступні будівельні матеріали в Дуброцентр!

Показати більше
Гіпс будівельний Plato Gips

Гіпс будівельний Plato Gips 30 кг

Siniat
Гіпс будівельний алебастр

Гіпс будівельний алібастр Г-5 5 кг

Показано 2 результатів