Вапно

Вапно – кращий мінеральний матеріал використовується як компонент сухих сумішей. Завдяки вапну суміш легко лягає, має гарний поверхневий шар. Має високу вологостійкість і підвищує адгезію суміші (до складу якої вона входить) до різних поверхонь.


Негашене вапно
Якщо ви вирішили купити вапно варто розібратися яке саме Вам потрібне. Негашене вапно – часто застосовується хімічна речовина, яка володіє кристалічною структурою і має хімічну формулу CaO (оксид кальцію).
Застосування негашеного вапна
Починаючи з незапам’ятних часів негашене комове вапно активно застосовувалася в багатьох сферах людської діяльності. Відомо її застосування в будівництві, харчовій промисловості та багатьох інших областях. Негашене вапно може застосовуватися для виготовлення шпаклівок для фасадних робіт.
Гашене вапно
Гашене вапно, інакше її ще називають гідратне або пушонка. Її виробляють з меленої і кускового вапна гасінням водою (додаванням води). Співвідношення води до вапна – 2 до 3. У ході додавання води відбувається розпад вапняних кристалів на дрібнодисперсні частинки. При більшому розведенні водою одержують вапняне молоко.
Застосування гашеного вапна
Гашене вапно застосовується в приготуванні кладок сумішей, штукатурок, а так само в якості добавки в бетон використовується в сухих умовах. Пушонка є інгредієнтом багатьох сухих сумішей для внутрішньої і зовнішньої обробки.

Зверніть увагу на те, що ми працюємо безпосередньо з виробниками вапна, тому у інтернет-магазині Дуброцентр  ціни на вапно.

Показати більше
Вапно

Вапно гашене 20 кг

Вапно

Вапно гашене паста 4 кг

Вапно

Вапно негашене камінне 35 кг

Вапно

Вапно негашене камінне 5 кг

Замінник вапна Байріс

Замінник вапна Байріс 1 л

Байріс
Замінник вапна Байріс 10 л

Замінник вапна Байріс 10 л

Замінник вапна Байріс

Замінник вапна Байріс 5 л

Байріс

Показано 7 результатів