Ізоляційна плівка

Ізоляціна плівка. При спорудженні будинку, одна з основних задач – це захист конструкцій і покрівлі від внутрішньої і зовнішньої вологи і збереження теплоізоляції. У цьому відмінно допомагає ізоляційна плівка з парозахисинми і водовідштовхувальними властивостями. Вона виключає потрапляння вологи зовні і створює комфортні умови всередині приміщення.


Сучасні ізоляційні матеріали
Сучасна класифікація ізоляційних плівок розділяє їх на гідро-, паро-, вітроізоляційні матеріали, а сама плівка еволюціонує за своєю будовою до новітнього підтипу, з мембранними елементами будови поверхні. Вона так і називається по типу застосування, – супердифузійна мембрана. Спеціальний вологоізолюючий матеріал, що дозволяє пропускати пар, але перешкоджає проникненню рідини. Особливість цього матеріалу передбачає його можливість широкого застосування, вона замінює два види плівок, таких як вітробар’єрна і гідроізоляційна плівка, що дозволяє обійтися без внутрішньої схованої вентиляції.

Кожен матеріал ефективний на своєму місці. Плівка гідроізоляційна ціна, на яку найдоступніша, використовується при облаштуванні будь-якого виду покрівель, крім металевих. Вони оберігають утеплювач від намокання із зовнішнього боку. А пароізоляційна плівка може використовувати абсолютно для будь-яких видів поверхні. Відсутність пароізоляційної плівки, при різниці температур, призводить до утворення конденсату і намокання шарів утеплювача, що може призвести до втрати тепла.

Гідроізоляційна мембрана, це новітній матеріал, який прийшов на зміну добре знайомому руберойду, і активно використовується при захисті фундаменту і підвальних стін. Термін служби складає мінімум п’ятдесят років.
Різноманітність ізоляційних плівок
Щоб не розгубитися в різних видах ізоляції матеріалу, підбору і придбання такого матеріалу як ізоляційна плівка, ми рекомендуємо попередньо узгодити з консультантами нашого інтернет-магазину «dubrocentr.com». В наявності є досить великий асортимент цієї продукції з різними технічними параметрами, від розмірів 400 мм до півтора метра, і щільністю плівки мембран до 280/М2. У продажу є паро ізоляційна плівка ціна на одну з найдешевших в Україні виробників торгових марок «Masterplast» і «Strotex».

Показати більше
Гідробарєр сірий

Гідробарєр 75 1.5*50 м сірий 75 м кв

Гідробарєр HR-1 жовтий

Гідробарєр HR-1 100 1.5*50 м жовтий 75 м кв

Паробарєр Extrafoil PR-1 білий

Паробарєр Extrafoil PR-1 100 білий 75 м кв

Паробарєр Extrafoil PS-1 сірий

Паробарєр Extrafoil PS-1 75 сірий 75 м кв

Показано 12 результатів