OSB-плити

Абревіатура OSB в перекладі означає «стандартно орієнтована дошка». По суті, OSB-плити являють собою тришарову дерев’яну плиту, в якій зовнішні шари орієнтовані, а центральний є змішення тирси в хаотичному порядку, аналогічно більш поширеною і всім відомої ДСП.

Плита ОСБ відрізняється високою міцністю. У неї допускається забивати цвяхи і вкручувати шурупи, а за своїми показниками міцності вона більш ніж в два рази перевершує ДСП.
OSB-плити: призначення та використання
Через високу вологостійкості цього матеріалу, майстри часто радять купити OSB в роздріб і використовувати її як надійний захисний бар’єр для води. Невисока вартість ОСБ дозволяє робити з неї якісні багаторазові опалубки. Це дуже простий в обробці матеріал. Таку фанеру просто стругати, свердлити. На неї добре лягають все фарби і захисні засоби по дереву. Плита OSB – довговічний і надійний матеріал, що володіє при правильному використанні не обмеженим строком служби. При раціональному і продуманого підходу до роботи і ретельному проектуванні можна домогтися майже безвідходного використання купленого матеріалу, а це один з найважливіших показників для виробників і будівельників.

Купити OSB-плити можна в інтерне-магазині Дуброцентр. Наша ціна на OSB одна з найбільш прийнятних в регіоні. У нас є листи всіх типорозмірів цього матеріалу. Крім того, доставка зі складу інтернет-машазину до потрібно місця здійснюється транспортом нашої компанії та іншими перевізниками.

OSB-плити зберігаються на наших складах в горизонтальному положенні, матеріалу забезпечується необхідний температурний режим і вентиляція. Ми звертаємо увагу покупців на те, що професіонали, перш ніж приступити до монтажу ОСБ плити, так само як і будь-яких інших пиломатеріалів, обов’язково витримують його кілька днів після доставки на місце, щоб матеріал належним чином акліматизувався в умовах близьким до експлуатаційних.

Показати більше
Плита OSB

Плита OSB 10 мм 1250*2500 (Кроноспан)

Плита OSB

Плита OSB 10 мм 1250*2500 (Україна)

Плита OSB

Плита OSB 12 мм 1250*2500 (Кроноспан)

Плита OSB

Плита OSB 12 мм 1250*2500 (Україна)

Плита OSB

Плита OSB 15 мм 1250*2500 (Кроноспан)

Плита OSB

Плита OSB 18 мм 1250*2500 (Кроноспан)

Плита OSB

Плита OSB 18 мм 1250*2500 (Україна)

Плита OSB

Плита OSB 22 мм 1250*2500 (Кроноспан)

Плита OSB

Плита OSB 22 мм 1250*2500 3,125 м кв (Україна)

Показано 9 результатів