Плівки поліетиленові

Плівки поліетиленові являють собою широко поширений матеріал, який використовується для ізоляції будівельних конструкцій від різного роду негативного впливу, як механічних, так і атмосферних. Сьогодні цей матеріал просто незамінний в будівництві і ремонтних роботах. Будівельні плівки бувають різними, в залежності від області їх застосування, всі вони різняться і своїми технічними характеристиками.


Плівки поліетиленові бувать такі:
Плівка ізоляційна виготовляється з поліетилену першого або другого сортів, що істотно позначається на вартості матеріалу і його стійкості до ультрафіолету. Від звичайної плівка технічна поліетиленова відрізняється меншою прозорістю і більшою щільністю. Залежно від свого призначення, виділяються:

Плівка армована – тришарова плівка, з вбудованою в неї армуючої сіткою. Відрізняється особливою гідроізоляцією, витримує великі перепади температур, стійка до розтягування, не розповзається від пошкодження. Використовується армована плівка для теплиць і подібних будівель.

Стабілізована поліетиленова плівка – найпопулярніший покривний матеріал для парників і теплиць. У порівнянні зі звичайною поліетиленовою плівкою у стабілізованою довше термін служби, і вона формує плоскокапельний конденсат, який скочується вниз, не завдаючи нічому шкоди.

Чорна поліетиленова плівка – відмінний гідроізоляційний матеріал, що володіє світлонепроникність, що і є його основною відмінністю.

Пароізоляційна будівельна плівка – використовується для обробки приміщення всередині для захисту таких будівельних матеріалів, як, наприклад, гіпсокартон.

Таким чином, кожна будівельна плівка має свою певну специфіку, на основі якої і здійснюється її вибір. У інтернет-магащині Дуброцентр персонал дадуть відповіді на всі виникаючі питання і допоможе купити плівку ізоляційну, поліетиленову для будь-яких будівельних потреб.

Показати більше
Заповнювач

Плівка прозора 80 мк 1,5 м*100 м пог 300 м кв

Заповнювач

Плівка чорна 100 мк 1,5 м*100 м пог (3 м рукав)

Заповнювач

Плівка чорна 150 мк 1 м*25 м пог (4 м рукав)

Заповнювач

Плівка чорна 150 мк 1,5 м*100 м пог (3 м рукав)

Показано 7 результатів