Гіпсові 3D панелі

Гіпсові 3D панелі – переваги використання в дизайні інтер`єру

Об’ємні гіпсові 3D панелімодна новинка на ринку оздоблювальних матеріалівОднак вже зараз можна сміливо заявити, що 3D панелі будуть в тренді ще дуже довгоЧому?

Гіпсові 3D панелі

Завдяки цілому комплексу своїх переваг перед іншими оздоблювальними матеріалами.

Гіпсові 3D панелі – універсальність

Об’ємні панелі прийшли на зміну гіпсової ліпнини, яка добре виглядала тільки у великих приміщеннях, оформлених в класичному стилі. 3D панелі відмінно доповнять будьякий інтер’єр.

Модерн, ф`южн, арнуво, мінімалізмскрізь вони будуть виглядати вишукано і доречно.

Гіпсові панелі можна комбінувати з більш звичними оздоблювальними матеріалами або використовувати окремо, фарбувати в будьякий вподобаний тон або залишити необробленими

Словом, використання 3D панелей в інтер’єрі дає величезний простір для фантазії.

Гіпсові 3D панелі – практичність

Оздоблювальний матеріал з гіпсу служить дійсно довго, за ним просто доглядатидосить просто протерти панель вологою тканиною.

Гіпсові панелі володіють теплоі звукоізоляційними властивостями, а це не буває зайвим навіть в найкращому будинку.

Ще один плюс3D панелі пожежостійкі.

Гіпсові 3D панелі – легкість

Гіпсова 3D панель важить набагато менше, ніж панель з МДФ або акрилу. Це дозволяє монтувати декоративні панелі без використання дрилі і шурупів – достатньо звичайного клею на гіпсовій основі.

Гіпсові 3D панелі – екологічність

Тренд на природність і турботу про природу не здає позиції. А вибирати максимально природні матеріали в дизайні інтер’єру не тільки модно, але й корисно для вашого здоров’я.

Гіпсові 3D панелі – довговічність

Гіпсові панелі без додаткової обробки і будь-якого спеціального догляду залишаються незмінними зовні протягом декількох десятків років.

Одного разу встановлені, декоративні панелі будуть служити вам стільки, скільки буде потрібно. Гіпс не жовтіє і не втрачає початкового кольору.

Гіпсові панелі – вартість

І це теж має значення3D панелівитончене, красиве і доступне за ціною рішення, що дозволяє повністю перетворити простір, зробити його візуально просторішим і світлим, або акцентувати увагу на окремій ділянці кімнати.

Замовити гіпсові панелі за ціною виробника ви можете в нашому інтернет-магазині Dubrocentr

Рейтинг: 5.0. Голосів: 2
Зачекате...