Кондратюк в новій рекламній кампанії від VEKA

Новий рекламний ролік від компанії VEKA

В серпні VEKA розпочала рекламну кампанію на українському телебаченні. Третій рік підряд головним героєм рекламного роліка є відомий режисер, шоумен та телеведучий Ігор Васильович Кондратюк. Саме завдяки тому що його люблять та довіряють мільйони шанувальників збільшився рівень впізнаваності марки в Україні.

На сьогоднішній день VEKA є одним з найбільших в світі виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Всі виробництва групи компаній  здійснюють свою діяльність під постійним контролем головного підприємства у м. Зенденгорст (Німеччина), яке встановлює єдиний для всіх підприємств стандарт якості незалежно від країни виробництва.

З приходом осені люди згадують що зима не загорами – прийшла пора поміняти старі вікна на нові металопластикові. Адже саме вони мають найкращі показники по запобіганню втрати тепла в приміщенні, мають класичний, елегантний і ексклюзивний дизайн, стійкість до впливів зовнішнього середовища, безпечні та не потребують ретельного догляду. Вибравши 5-ти камерний профіль системи Q7, двохкамерний склопакет з енергонапиленням, фурнітурою Winkhaus ми можемо гарантувати Вам якісне вікно. Не потртрібно забувати і про якісний монтаж, бо саме від нього залежить термін експлуатації.

Рекламний ролік VEKA

Рекламний ролік на славу вийшов легким та зрозумілим глядачам та покупцям. Він буде транслюватись з 30 серпня по 10 жовтня 2016 р. на таких відомих каналах як ICTV, СТБ, Інтер, Новий канал, ТРК Україна, НТН та ін. Рекламна кампанія проводиться не тільки для підвищення рейтингу а й для підтримки партнерів, виробників та дилерів компанії VEKA по всій Україні.

Перший рекламний ролік за участю Ігоря Васильовича Ви можете переглянути перейшовши за посиланням на наш відеоканал на Youtube.

Салон-магазин VEKA

Завітайте до одного з дилерів металопластикових вікон та дверей салон-магазин “Марія” у вашому місті за дресою м.Дубровиця, вул.Миру,10 (навпроти маркету Serp) та отримайте належну консультацію від кваліфікованих спеціалістів. Або зателефонуйте нам на моб. (068)0160560, (095)2170006 та залишіть заявку на замір металопластикових вікон.

Ми завжди раді бачити Вас нашим клієнтами.

Якщо вікна, то VEKA!

No votes yet.
Зачекате...