Плитка для кухні – як вибрати те, що дійсно потрібно

Плитка для кухні – основні критерії вибору

Плитка для кухні – існує величезна кількість різноманітних видів. Плитка може бути універсальною, а інша краще підходить тільки для підлоги, або тільки для стін. Бувають і суто декоративні варіанти – може дорогувато, зате дуже гарно. Вони використовуються при облицюванні кухонного фартуха, щоб додати відтінку розкоші й краси всій кухні в цілому. Але на підлогу їх класти не варто, адже можна швидко зіпсувати.

Плитка для кухні – підлога

Плитка для кухонного фартуха

До вибору Плитка для кухні варто поставитись дуже відповідально, інакше витрати і зусилля будуть марними. Ось кілька основних характеристик, які має хороша плитка для підлоги:

  • підвищена міцність;
  • стійкість до дії кислот та лужних речовин;
  • відповідний дизайн.

З першими двома вимогами все відносно зрозуміло – підлога на кухні завжди «страждає» від збільшених навантажень та забруднень. На неї може щось падати, розливатися, і важливо, щоб наслідки цього було легко видалити. А от дизайн вимагає додаткової уваги. Якщо ви не хочете, щоб усі плями було добре видно, обирайте темні варіанти і матову текстуру. Якщо хочете візуально збільшити кухню, кладіть плитку маленького розміру, експериментуйте з формами – крім класичного квадрата підійдуть, наприклад, шестикутники.

Плитка для кухні – кухонний фартух

Плитка для кухонного фартуха

Цей матеріал для робочої зони підходить ідеально – він надійно захищає стіни від води, жиру та копоті. Міцність тут не така важлива, як у попередньому випадку, достатньо, щоб у плитки було щільне однорідне покриття – так її буде легко мити. Також має бути висока термостійкість, адже біля плити кераміка може тріскатись.

Дизайн обирайте, виходячи з власних смаків та уподобань. Підбирайте плитку так, щоб вона гармонійно вписувалася у загальний вигляд кухні. Якщо колір обрати складно, візьміть білий – Плитка для кухні білого кольору ідеально поєднується з усіма іншими відтінками, а також робить приміщення візуально просторішим. Слідуючи цим порадам, ви обов’язково знайдете власний варіант плитки для кухні, який гарно виглядатиме і довго вам прослужить!

Плитка для кухні.

No votes yet.
Зачекате...