Рейкова підвісна стеля: переваги та основні види

Рейкова підвісна стеля: переваги

Рейкова підвісна стеля являє собою спеціальну підвісну систему. Вона складається з металевих рейок, скріплюються шинами і спицями. Система утворює великий міжстельовий простір, придатний для проведення кліматичного обладнання, електропроводки і т.д. Рейкова стеля стикується зі стінами за допомогою V-образних куточків, які також виконують декоративну функцію.

Головні переваги:

– Рейкова підвісна стеля може використовуватися в приміщеннях закритого і відкритого типу;
– Відрізняється підвищеною водостійкістю, легко миється;
– Швидко монтується (весь процес займає не більше двох-трьох годин);
– Відрізняється довговічністю і невибагливістю в експлуатації.

Рейкова підвісна стеля: основні види

1) За розміром

Розміри рейок можуть варіюватися в залежності від моделі стелі і виробника. Стандартна довжина становить 2-4 м. У деяких випадках показник досягає 6 м. Ширина звичайної рейки – 30 мм, але і вона може сильно коливатися.

Рейкова підвісна стеля

Дизайнери рекомендують використовувати рейки різної ширини і довжини в одній конструкції стелі, щоб зробити його більш оригінальним і цікавим.

2) По виду конструкції

Рейкова підвісна стеля буває закрита і відкрита. Перша підходять для приміщень з діловим і строгим інтер’єром, а друга може бути більш гнучка і цікава в дизайнерському плані. Остання дає можливість експериментувати з кольорами і відтінками рейок і з’єднань між ними.

3) За матеріалом і фактурою

Рейки виробляють або з алюмінію, або зі сталі. Далі їх покривають спеціальним захисним складом. Після наноситься порошкове декоративна фарба, шар анодованого алюмінію для створення «металевого» ефекту або кріпиться шпон (ламінат) для імітації деревини.

Алюмінієві конструкції добре пристосовані для використання у відкритих приміщеннях. Також вони придатні для місць з підвищеною вологістю (наприклад, для критих басейнів). Стелі зі сталевими рейками краще використовувати в сухих і закритих приміщеннях.

Рейкова підвісна стеля: поверхня

Особливу увагу при виборі рейкових підвісних стель потрібно приділити властивостям світловідбивання його покриття. Для підвісних стель з матовою поверхнею характерно менша кількість відблисків, тому для них набагато простіше підібрати стельові світильники. Дзеркальні відображають світло, тому систему освітлення краще вбудувати прямо в них.

Рейкова підвісна стеля.

Рейтинг: 5.0. Голосів: 1
Зачекате...