Ручний інструмент – огляд виробників, як вибрати та купити

Ручний інструмент

Кожна людина хоч раз у житті замислювався про покупку Ручний інструмент , звичайного і електричного. Рідко кому вдається за багато років жодного разу не вбити хоч один цвях або закрутити хоч один гвинт. Вже не кажучи про просверлювання отворів і відпилювання дощок. Для всього цього потрібні інструменти. Отже, як вибрати інструмент ? Спробуємо підказати нашим покупцям, що вибрати, як полегшити свою працю, а заодно запропонуємо варіанти з нашого асортименту.

Ручний інструмент: як вибрати та купити

При виборі інструмента нас найчастіше цікавлять такі питання:

  • Який Ручний інструмент потрібен, без якого можна обійтися?
  • Марку, якого виробника вибрати: американського, європейського, азіатського, відомого або не дуже?
  • Чи можна визначити надійність інструменту за зовнішнім виглядом?
  • Чи можна знайти якісну і недорогу марку інструменту, не звертаючи уваги на світові бренди?
  • Який набір інструментів буде оптимальним для Вас по співвідношенню ціни, якості та функціональності?

Спробуємо відповісти на всі ці питання і постараємося дати невеликий огляд сучасних інструментів і їх виробників. Спочатку розглянемо глобальне питання про вибір виробника.

Ручний інструмент від надійного виробника

Більшість відомих виробників ручного інструменту налічують десятиліття розвитку. Всі європейські та американські виробники інструменту мають продуманий управлінський апарат, який відповідає за планування, розробку, контроль якості та збут. Всі вони володіють сертифікатами міжнародної системи контролю якості ISO, що гарантує найвищу якість продукції.

Відповідно плюсами Європейського та Американського ручного інструменту є:

  • висока якість,
  • величезний асортимент,
  • відбитий в каталогах.

Мінуси цього інструменту випливають з його достоїнств: дуже висока ціна і фактичне його відсутність в роздрібних мережах. Велика частина інструменту, виготовляється в Південно-Східній Азії: Китаї, В’єтнамі, Малайзії і т.д. Майже неможливо знайти інструмент, який реально проведений в Європі або Америці. Це не означає, що він поганий. У Китаї давно вже навчилися варити хорошу сталь і робити непогані вироби. Багато виробників перенесли туди виробництво повністю або більшою частиною.

При виборі інструмента більше приділяйте уваги співвідношенню «ціна-якість». На сьогоднішній день Ручний інструмент , вироблений на території Тайваню, спільними підприємствами відноситься до професійного, і підтримується відповідними гарантійними зобов’язаннями. При його виробництві використовуються відпрацьовані і приємним у всьому світі рецептури стали і режими термічної обробки. Устаткування для цих заводів закуповувалося в США і Європі і в зв’язку з тим, що Тайванське виробництво порівняно молоде верстати використовуються на ньому в багатьох випадках більш сучасною аналогічних, які використовуються в США і Європі. Тому Ручний інструмент з Тайваню це хороший вибір.

Рейтинг: 5.0. Голосів: 1
Зачекате...