Як регулювати вікна

Для коректної і безпечної регулювання пластикових вікон необхідно знати кілька особливостей їх конструкції, щоб уникнути виникнення будь-яких поломок. Далі ми розповімо вам, як вирішувати деякі проблеми, які можуть виникнути з вікнами з металопластику, а також поділимося рекомендаціями про те, як правильно пластикові вікна повинні бути відрегульовані.

Для того щоб самостійно відрегулювати пластикове вікно, необхідно скористатися шестигранним 4-міліметровим ключем, який в народі називають «Четвірка».

Типи регулювань вікон
Рассмотрім спочатку горизонтальну регулювання металопластикових вікон. Щоб правильно відрегулювати вікно, необхідно використовувати верхню і нижню петлі, які мають отвір для шестигранного ключа. Обертаючи за годинниковою стрілкою шестигранний ключ, стулку притягують до петлі. Що знаходиться навпроти петлі низ вікна повинен при цьому трохи піднятися.

Еслі петля повинна бути відсунута від стулки, обертання ключа повинно відбуватися відповідно проти годинникової стрілки, що призведе до невеликого опускання низу стулки. Регулюванням нижньої петлі всередині приміщення займаються, коли вікно відкрите, а зовні – коли закрито. Процес регулювання проводиться однаково в двох варіантах. За допомогою регулювання в горизонтальній площині рама може бути зрушена до 2х міліметрів, також може бути усунутий скіс.

Вертікальную коригування вікна здійснюють за рахунок нижньої петлі. Шестигранний ключ розташовують під ковпачком, який прикриває петлю. Підняти вікно можна за допомогою обертання шестигранного ключа направо, а опустити – обертаючи в зворотному напрямку. Усунення скоса рами у вертикальному напрямку можливо теж до 2х міліметрів.

Регулювання створного режиму окнаРегуліровка створного режиму здійснюється ексцентриками, які розташовуються по периметру вікна ПВХ. При повороті ручки ексцентрики повинні заходити за притискні майданчики, розташовані також уздовж периметра вікна. Обертаючи ексцентрик вправо, можна підсилити притиски вікна до рами, при обертанні вліво – притиск послабиться. На ексцентрики є ризику, яка показує ступінь притиску. Якщо ризику прямує до ущільнювача, вікно сильно притиснуто до рами, якщо ж до зовнішньої сторони – слабо. Для того щоб обертати ексцентрики, можна скористатися плоскогубцями або гайковим ключем. Іноді для притиску застосовують пластини, які знаходяться на стулці вікна.

Відповідний рівень притиску вікна до рами залежить від пори року. Цілком зрозуміло, що взимку притиск повинен бути сильним, а влітку ослабленим. Регулювати притиск можна в діапазоні 0,8 міліметрів.

Регулювання притиску нижньої петліНастраівать петельний притиск можна обом петлям відразу або тільки одній петлі. Це буде залежати від того, яка фурнітура встановлена ​​на вашому вікні. При необхідності відрегулювати нижню петлю слід попередньо зняти ковпачок, а потім обертати в потрібну сторону болт, який розташовується перпендикулярно вікну.

Регулювання притиску верхньої петліКорректіровать верхню петлю можна тільки відкидається стулок. Регулюючи верхню петлю, раму потрібно підтримувати, так як вона буде утримуватися тільки за рахунок нижньої петлі.

Деякі пластикові вікна оснащені блокуванням, який запобігає відкидання відкритої стулки вікна. Блокатори є важіль або кліпсу. Для того щоб відкинути відкрите пластикове вікно, необхідно повернути ручку до режиму провітрювання з одночасним натисканням на блокіратор.

No votes yet.
Зачекате...