Які електроінструменти мають бути в кожному домі

Які електроінструменти мають бути в кожному домі

В кожному будинку завжди повинні бути в наявності електроінструменти. І не тільки тоді, коли ви проводите ремонт. Іноді доводиться щось лагодити, впорядковувати, тому така річ, як електроінструмент, завжди стане в нагоді в господарстві. Коли щось необхідно пригвинтити або відпиляти, набагато зручніше використовувати електроінструмент, так як електричне живлення в будинку завжди під рукою.

Найпотрібніші електроінструменти

Насправді важливими можуть бути і різні дрібниці – дивлячись на те, що вам потрібно зробити в даний момент. Але, як показала практика, найчастіше використовуються такі електроінструменти, як шуруповерти, дрилі, лобзики, степлери і електричні пилки. Більшість з них працюють не лише від мережі, а й від акумулятора. Це дуже зручно, тому що можна переносити інструменти з собою на вулицю чи в гараж, та й дроти не заважатимуть в роботі.

Електроінструменти

Один з найпоширеніших інструментів – це шуруповерт. Він призначений для того, щоб швидко і якісно вкрутити саморізи та шурупи в бетон або якусь іншу поверхню. Застосовується часто для збору і розбору меблів. Якщо ремонт буде проводитися тільки в квартирі (будинку), то краще зробити вибір на користь електричного шуруповерта – джерела струму все одно будуть у вас під рукою. Гайковерт трохи схожий, але застосовується для загвинчування і відгвинчування гайок. У комплекті зазвичай є змінні гайкові головки.

Дриль є більш потужним інструментом. Для дрилів застосовують акумулятори від 7В до 18В. Дриль використовують для просвердлювання отворів різного діаметру і на різних поверхнях. Дрилем можна навіть просвердлити отвір в камені або металі діаметром до 10мм.

Пила торцювання – ще один інструмент, який дуже доречно мати в домі. Використовується для вирізання отворів або розпилювання різного матеріалу. Наприклад, можна розпиляти фанеру, ДСП, метал і т. д.

Електроінструменти: поради щодо використання

• Для зберігання інструменту необхідно використовувати сухі і теплі місця.

• Не зберігати електроінструменти на сонці або під дощем.

• Для того щоб почати заряджати акумулятор, необхідно повністю його розрядити.

• Зарядний пристрій повинен використовуватися тільки той, що був в комплекті з інструментом.

Чужі зарядники використовувати не можна!

Всі перераховані електроінструменти так чи інакше знадобляться в домашньому господарстві. Все-таки краще витратити трохи особистого часу і зробити все самому, ніж викликати майстрів і платити їм гроші.

Рекомендуємо придбати в нашому маркеті професійні та якісні електроінструменти.

Рейтинг: 5.0. Голосів: 1
Зачекате...