Які вхідні двері вибрати в приватний будинок

Надійні вхідні двері

Надійність і хороша теплоізоляція – це дві основні вимоги, якщо ви купуєте вхідні двері . Величезна різноманітність таких виробів тільки ускладнює наш вибір. Хтось потрапляє на рекламу, когось спокушають ціни зі знижками або гарний зовнішній вигляд, а деякі просто піддаються вмовлянням продавців. Але найчастіше, люди набувають різних проблем. Якщо Ви не можете вирішити, які краще поставити в приватний будинок з вулиці, ми пропонуємо Вам основні правила вибору.

!!! РОЗПРОДАЖ ВИСТАВКОВИХ ДВЕРЕЙ ЗА НАЙНИЖЧИМИ ЦІНАМИ !!!

Металеві двері

Відомо, що більшість споживачів віддають перевагу саме металевим дверним конструкціям, вважаючи їх більш міцними, довговічними та надійними. Але чи так це насправді? Які характеристики будуть свідчити про те, що ті чи інші двері дійсно зроблені якісно, зможуть вберегти будинок і його мешканців від непрошених гостей і чи прослужать довго? Про все це по порядку.

Конструкція дверей

Розглянемо питання про те, які вхідні двері краще ставити в приватний будинок з точки зору надійності їх конструкції. Міцність дверей залежить від двох основних чинників – конструктивних особливостей та технології виготовлення.

Віддавати перевагу потрібно таким конструкціям, для виготовлення полотна яких використовується сталевий лист товщиною від 1,2 до 2 мм. Чим товща сталь, тим вони міцніші і жорсткіші.

Зсередини конструкцію зміцнюють металевими ребрами жорсткості.

Різновиди системи ребер жорсткості:

  • поздовжня (в наявності тільки вертикальні елементи),
  • поперечна (тільки горизонтальні),
  • комбінована (маються вертикальні і горизонтальні ребра, бувають навіть похилі).

Вертикальні ребра жорсткості призначені протистояти скручуванню навантажень. Вони не дають можливості відігнути нижній або верхній кут дверного полотна.

Горизонтальні елементи не дозволяють продавити полотно або віджати його від коробки. Але найоптимальнішим варіантом є комбінована система ребер жорсткості, тому що вона володіє перевагами того і іншого типу.

Вхідні двері можуть мати тільки зовнішнє металеве полотно або ж бути обладнані листом і з внутрішньої сторони. З’єднання елементів конструкції здійснюється шляхом точкового зварювання.

Броньовні вхідні двері

Підвищену безпеку зможуть забезпечити броньовані двері. Вони виготовляються за тією ж технологією, що і сейфи. Всередину конструкції заливається бетон, роблячи її куленепробивними. Такі вхідні двері зазвичай обладнуються сейфовими типами замків і мають ще ряд захисних опцій. Але дана стаття не про це.

Купувати вуличні вхідні двері з дуже тонкої жерсті (менше 1,2 мм) ми не рекомендуємо. Особливо в цьому плані грішать китайські виробники. Жерсть на таких конструкціях можна легко порізати ножем для відкриття консервних банок.

Дверна коробка

Надійність визначається не тільки пристроєм полотна, але і обов’язковою конструкцією дверної коробки. В ідеалі, короб повинен бути виготовлений з досить товстої сталі (0,3-0,5 см) і мати П-подібну форму профілю.

Хочете дізнатися, який вигляд мають вхідні двері в розрізі?
Давайте спробуємо розібратися!

Як улаштовані вхідні двері

1. Ребро жорсткості; 2. МДФ панель; 3. Утеплювач; 4. Тяга ригелів; 5. Бронепластини на замок; 6. Ущільнювач; 7. Коробка; 8. Дверне полотно; 9. Петля з підшипниками; 10. Зовнішня притискна планка; 11. Металевий лист; 12. Протизнімаючий штир.

посилені петлі, вхідні дверіКрім надійної конструкції дверей і коробки, захист від злому забезпечують посилені петлі. Існують різні моделі петель: звичайні, сейфові, кулькові або з опорним підшипником. Останній варіант вважається найефективнішим.

протизнімаючі штирі, вхідні дверіКількість петель, що мають металеві двері, залежить від конструкції – їх габаритів, товщини металу, виду зовнішньої і внутрішньої обробки. Навіть якщо двері не важкі, вони повинні бути обладнані не менше ніж трьома петлями, і краще, якщо зовні вони будуть недоступні.

Металеві двері повинні також бути оснащені потужними проти знімаючими штирями (2-4 шт.). Вони розташовуються на торці з боку петель і являють собою пасивні ригелі, що входять в спеціальні отвори в дверній коробці. Штирі надійно утримують металеві двері, коли вони знаходяться в закритому положенні.

Отримати більш детальну інформацію по вхідних дверях, а також прорахувати їх вартість Ви може звернувшись в наш Маркет дверей за  адресою вказаною на нашому сайті. Придбайде якісні вхідні двері .

Рейтинг: 5.0. Голосів: 7
Зачекате...